Zobraziť   príspevkov na stranu   

BP Kvír postavy

Dobrý deň, priznám sa ešte som od Vás nič nečítal ale veľmi ma láka to prostredie a téma Vašich knižiek. Ťažko sa hľadá akékoľvek info k tejto veci a preto by som sa Vás chcel opýtať priamo než sa pustím do niektorej z vašich sérií, a to, že či a v akej Vašej knižke sa objavujú aj gay/lqbtq/kvír postavy, pričom nemusí sa jednať nevyhnutne o hlavné postavy, stačilo by ak by neboli len anekdotálne zobrazené. Keďže 100% heteronormativita ma z čisto subjektívneho pohľadu tak trochu odrádza, iba Vás prosím o informáciu, či sa také postavy objavujú alebo možno také ešte len plánujete do budúcna? Ďakujem :)

dnes 07:32
Ďuro Č. RE: návštěva

Zdravím Vás, v najbližšej dobe to nemám v pláne a budúci rok si dávam úplne bez besied.

13. 11. 23:20
Hana návštěva

Dobrý večer, zdravím Vás z Moravy. Byla jsem nedávno na knižním veletrhu v H.Brodě a tak mě napadlo, jestli k nám taky někdy nebudete mít cestu? Děkuji.

06. 11. 19:10
Střelec RE: RE: RE: Ďakujem

Co si takhle střihnout crossover Chřestýše Callahana nebo Šarkana s Lovci monster? Callahan poučující mladého Bubbu Shackleforda, nebo Šarkan spolupracující ještě jako maršál s agentem Franksem. Sóĺově, nebo s Correiou v holportu…

02. 11. 06:55
Střelec RE: RE: Ďakujem

Posílal jsem první postřehy ke Klášteru, ale netuším, jestli na funkční mail – moje schránka si pamatuje tři různé, takže jsem si tipl náhodně.

Co se železa a řečí okolo týká, bude hrát roli konkrétní vročení děje – desetiletí 1870–1880 bylo neuvěřitelně plodné na nové varianty zbraní na obou stranách Atlantiku a nabídka se rozšiřovala každý rok…

16. 10. 13:05
Ďuro Č. RE: Ďakujem

POzdravujem, bolo to fajn!

08. 10. 22:43
Ďuro Č. RE: Kde se vzal

Je tam také meno? :) Už si nepamätám! :D

08. 10. 22:43
Sillardy Kde se vzal

Zdravím, chtěl bych se zeptat kde jste přišel na jméno „Velcr“ v páté knize o Barbaričovi Vlka a dýka? Děkuji za odpověď.

07. 10. 06:11
Dávid Ďakujem

Ďakujem vám že ste prišli až na samy koniec východu do Svidnika. Pomaly domov a ja osobne ďakujem za podpisy kníh. A za super besedu …hlavne veľa uspechu do buducna som vam zabudol popriať.. Dobrú noc.

06. 10. 20:38
Jaroslava Otázka/prosba

Dobrý večer, pán Červenák,
dnes som zistila, že v piatok budete vo Svidníku v knižnici. Rada by som vzala manžela na túto diskusiu ako prekvapenie, keďže má v sobotu narodeniny. Manžel je veľký fanúšik Vašich kníh, hltá ich očami 🙂 Fascinujú ho historické romány. Takže dúfam, že sa nám podarí prísť a tento darček od mňa vyjde. A prečo Vám píšem? Chcem sa spýtať, či by ste mu nemohli napísať špeciálne venovanie do knihy, prípadne nejak inak mu ozvláštniť tento zážitok, ak by Vás to neobťažovalo.

04. 10. 21:29